Liikmed

Eesti Loodusturismi Ühenduse asutajate hulka kuuluvad Eesti tuntumad loodusturismiga tegelevad ettevõtted ja ettevõtjad: Natourest, Estonian Nature Tours, Soomaa.com, Estonian Wildlife Tours, Seakayaking Estonia, OÜ Naturum, 

Aivar Merila

Pikla Linnumaja Pärnumaal.

Thea Perm

​Eesti Loodusturismi Ühingu tegevjuht.

Aivar Ruukel ja Algis Martsoo ehk Soomaa.com on tegelenud loodusturismiga Soomaal rahvuspargi rajamise algusaastatest saati.

OÜ Natourest

www.natourest.ee

NaTourEst on tegutsenud aastast 2008 ja korraldab loodusreise, sealhulgas linnu- ja imetajate vaatluseid ja botaanilisi- ja elamustuure.

Preeriakoda OÜ

www.preeriakoda.eu

Sea Kayaking Estonia OÜ

www.seakayakingestonia.com / www.karuskose.com

Sea Kayaking Estonia korraldab süstamatku Eesti rannikumeres, väikesaartele ja laidudele ning Soomaa rahvuspargis.

OÜ Estonian Nature

www.estonianwildlifetours.com

Kaks Hunti OÜ

Add some more info about this item...

Urban Pirate OÜ

Tauri Purkas

Peeter Vissak

Vabakutseline giid, fotograaf

Naturum OÜ

Mati Kose

Please reload

ÜHINGUST

Ühingu asutamise ajendiks oli selle asutanud ettevõtjate soov senisest enam teadvustada Eesti kui kõrge väärtusega loodusriigi maine ja kuvandi olulisust ja selle säilitamise ja parendamise vajadust nii Eestis kui rahvusvaheliselt.

Loodusturismi ettevõtjad on veendunud, et loodusriigi kuvand on rahvusvaheliselt oluline mitte üksnes turismisektori eduks, vaid aitab kaasa Eesti maine ning majanduse ja kultuuriruumi edendamisele laiemalt.

 

Loodusturismi ettevõtjad panustavad, et Eesti looduse ühisvara kasutamisel loodusturismi ning teiste mitteutilitaarsete keskkonnakasutuste osakaal majanduses sh. metsanduses hüppeliselt suureneks ning see põhimõte oleks nurgakiviks Eesti ökosüsteemse ning nutika tulevikumajanduse loomisel.

Nimetatud eesmärkide täitmiseks ning loodusturismi sektori arenguks soovib moodustatud ühing olla koostööpartneriks riigi loodusvarade kaitse- ja kasutamise, turismimajanduse, regionaalpoliitika jt. valdkondlike ning piirkondlikele otsustuskogudele.

Juhatuse liige:

Aivar Ruukel

 aivar.ruukel@gmail.com

Eesti Loodusturismi Ühing

Reg. nr. 80547439

A/K EE732200221068858455